Cukier odżywia tkanki nowotworowej

Cukier odżywia tkanki nowotworowejPodczas gdy węglowodany faktycznie myśleć o czymś złym, w zależności od wskaźnika glikemicznego większy.
Posiada prawdziwym poziomem cukru we krwi, ma najlepszy ki z 100-go białego chleba, na przykład, wynosi od 70 do 85, a także gorzka czekolada i Koksu w latach 70. Aż wszystkie ziarna mają GI od 40 rytmów, wraz z Absolutem najwięcej veggies i również produktami Owoc nawet więcej poniżej.
Biorąc pod uwagę, że niski GI po prostu stopniowo zwiększa poziom cukru we krwi, żywności z pełnego ziarna, rośliny strączkowe, owoce i warzywa mało prawdopodobne, aby wpływ na trzustkę. Zazwyczaj, zasilanie z jednym właściwie, aby zobaczyć GI ponad pięćdziesiąt, jak jeszcze gorzej w porównaniu z tymi, które znajdują się pod pięćdziesiąt.
Można znaleźć na podstawie tych przykładów, że korzystanie z glukozy, a także węglowodanów mają bardzo inny wpływ na poziom glukozy we krwi. I dodatkowo uważa, że glukoza w zdrowych i zrównoważonych produktów zwiększa niskie wahania glukozy we krwi, a tym samym zapewnia tworzenie energii elektrycznej, nie niszcząc zdrowie.

Wiele skór segregujący glukozy.

Jednak pozwalają przede wszystkim słodycze, które niezwykle podnoszą poziom glukozy we krwi i są wynikiem dalszych niekorzystnych oddziaływań ze strony zdrowia i dobrego samopoczucia. To właściwie główny i początkowej do glukozy, które w rzeczywistości były rzeczywiście mocno przetworzone.
To zawiera oddzielone cukier w swoim czysto typie oprócz cukrowego glukozy. Tutaj, nasza firma wyjaśnia różne rodzaje cukru.

Cukier.

Cukier we krwi-jest to cukier prosty, który przychodzi jako glukoza lub dekstroza w zawodzie. W swojej naturalnej postaci występuje w owocach, warzywach, ziarnach, a także w naturalnym miodzie.
Winogrona glukozy i tak dalej jest używany w wielu wyrobów cukierniczych, napojów, imprez sportowych diety, oczywiście, nie mówiąc, że z winogron, jak może sugerować jego etykieta.
Faktycznie jako alternatywy ciągnie wychodzące z ziemniaków, pszenicy lub ziarna lub nawet kukurydza węglowodanów, przy użyciu genetycznie manipulowane mikroorganizmów. Wcześniej należał skrobia kukurydziana również często z genetycznie modyfikowanej kukurydzy.
Ten poziom cukru we krwi nie sprzyja zdrowiu.
Fruktoza.
Fruktoza jest właśnie jeden z głównych osoby, carbs. W atrybutach, które występują w owocach, warzywach i naturalnym miodzie.
Cukier, który jest używany w wielu produktów końcowych w rzeczywistości, oczywiście, nie jest oczywiście wygrał, ale generowane uprzemysłowionych, a także glukozy, z użyciem genetycznie zmodyfikowanych mikroorganizmów.

Fruktoza naprawdę gęsta.Fruktoza naprawdę gęsta.

Co jeden, z pewnością będzie w rzeczywistości absolutnie wystarczy zadzwonić na fruktozy-zawierający skończyły się produkty, aby uniknąć. Mimo to, istnieją inne powody do tego.
W ten sposób, przemysłowo utworzony cukier przekształca się w ciała sadle znacznie szybciej niż cukier we krwi. To źle wpływa na organizm. Aby utworzyć koncerny biedni, ta fruktoza zapobiega również rozwój sytości, która również uosabia cholerny dom.
Każda zmienna bierze się ze sobą. zrobić cukier w końcu produkty absolutnym liderem wśród Dickmachern.

Ale w tym kontekście należy mieć na uwadze i ważniejszą część. Z kursu korzystają również chorobotwórcze drobnoustroje, grzyby, a także tkanki nowotworowej, jeśli ta fruktoza nasz system organizmu rozwija się niezwykle szybko i kwitnie.

Wszystkie są nieuniknione polują na słodycze również, jak pewny jest ona wytrzyma obfite sprawa od fruktozy. Że komórki nowotworowe wybierają sztucznego cukru, fruktozy i że są one znacznie lepiej thrive zatem faktycznie potwierdzał w amerykańskim badaniu badania z roku 2010.
Aby uzyskać więcej informacji, otwórz dla siebie link obserwacji: komórki nowotworowe naprawdę kochają słodycze

Sacharoza

Cukier stanowi podwójne candy, składający się z glukozy i fruktozy. Faktycznie отточен od глюкозной buraków lub nawet глюкозной laski. To, że w dalszym ciągu być po obróbce, w rzeczywistości jest surowym cukrem lub słodyczami.

To białe odmiany słodyczy faktycznie są produkowane na kolejnych etapach przetwarzania:
– krystaliczne słodycze (cukier lub glukoza).
†Instantzucker (udało się w drodze suszenia rozpyłowego z domu słodycze).
â € Glukoza (ropa granulowana glukoza).
– biały słodki (stężonego roztworu cukru).
– brązowawy słodycze jare (pogrubiona ciecz glukozy z malowanej cienia cukru).
â € proszek glukoza (тонкомолотая glukoza).
– kostki słodyczy (bułki jednostek glukozy).
Ogólne glukoza laski, pełna cukier lub nawet surowe glukozy cukrowej?

W naturalnych sklepach jedzenia lub nawet naturalnych sklepach jedzenia, dali wyjątkowo glukozy które w rzeczywistości są wykonane głównie pochodzić z trzciny cukru odprowadzenie (całkiem rury lub Сырцовой glukozy trzciny). To pełna cukier, czyli w rzeczywistości jest pełne cukru z buraków, a nie od słodkiej trzciny.
Każdy z tych cukrów w rzeczywistości często tak samo zdrowy i wyważony, jak i zdrowy luckied. Ale to rzeczywiście dodatkowo do sugars, ich wyższe dane na cukierki znowu niszczą potencjalne promuje mieszkaniowych właściwości, zawierający mikro-składników odżywczych.
Surowe trzcina cukierki.

Surowego trzcinowego glukozy jest częściowo rafinowany cukier, który jednak nie jest jeszcze pewne melasy w rzeczywistości odpowiedzialność. Melasa-to czarny syrop cukrowy, który jest produktem ubocznym tworzenia słodyczy. Jest w nim jeszcze wszystkie minerały, które początkowo były cukru w burakach lub składniku глюкозного trzciny.

Dlatego, melasa jest wartościowym pokarmem.Dlatego, melasa jest wartościowym pokarmem.

Tym nie mniej, surowe trzcina cukierki w rzeczywistości nie są pełnymi słodyczy, bo on rzeczywiście został wyłoniony do wielu rodzajów obróbki. Ponadto, składa się on z tylko naprawdę niskich ilości melasy, więc jego własna część z minerałów w porównaniu z węglowodanów исчезающе mała. Z tego powodu cukier surowy może być określony, oczywiście, nie jest tak dobrze wyważony.
Pełna trzciny cukrowej.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *