Skąd biorą się problemy z erekcją?

Podobnie jak giełda i zagraniczne silniki samochodowe, erekcje są zagadkami, które wydają się mieć własne zdanie. Gdy tak się nie stanie, może to być co najmniej rozczarowanie. Zmniejszony ruch krwi, czasami w wyniku zwężenia naczyń krwionośnych prącia, jest zwykle przyczyną zaburzeń erekcji (ED) u starszych mężczyzn. Kwestie emocjonalne są generalnie przyczyną tego młodszych mężczyzn. Bez względu na przyczyny ważne jest poszukiwanie rozwiązań. Więcej informacji na stronie http://www.prasa24h.pl/21559/stimeo-patches-gdy-masz-problemy-z-erekcja.html

Czy problem tkwi w mojej głowie?Czy problem tkwi w mojej głowie

Prawdopodobnie nie. Większość przypadków zaburzeń erekcji jest spowodowana samymi problemami fizycznymi lub problemami emocjonalnymi.
Prawie każdy stan chorobowy, który wpływa na nerwy lub naczynia krwionośne, może zaburzać zdolność do erekcji. Wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, stwardnienie i cukrzyca mogą powodować ED. W rzeczywistości ponad 50% mężczyzn z cukrzycą znajduje się w takim stanie rzeczy.
Punkty hormonalne odpowiadające niskim zakresom testosteronu mogą nawet brać pod uwagę, częściej w przypadku starszych mężczyzn. Sprawcą będzie rak prostaty wraz z zabiegiem chirurgicznym i radioterapią.
W przypadku erekcji rano lub podczas snu problem prawdopodobnie nie jest fizyczny. Stres, lęk i depresja mogą również powodować zaburzenia erekcji.Porozmawiaj ze swoim lekarzem o swoich objawach. Może być konieczne przeprowadzenie testów, aby dowiedzieć się, co się dzieje.

Czy mogę winić moje leki?leki

Może. Kilka odmian leków, takich jak leki na stres (szczególnie beta-adrenolityki) i pewne leki przeciwdepresyjne, może utrudniać erekcję.
Dla tych, którzy zakładają, że twoje leki mogą powodować twoją wadę, nie przestawaj je brać. Porozmawiaj ze swoim lekarzem. Są szanse, że będziesz musiał zmodyfikować jedną rzecz lub pomyśleć o przyjmowaniu leków na zaburzenia erekcji.
Czy mój styl życia może odgrywać rolę? Całkowicie. Bycie grubym, zbyt mało pociągu i palenie papierosów może działać w opozycji do wielkiego krążenia krwi, który jest kluczem do erekcji. W przypadku niektórych mężczyzn odrobina alkoholu może pomóc uzyskać przewagę. Jednak zbyt wiele, jak napisał Szekspir, „prowokuje wolę, ale z pewnością odbiera przedstawienie”.Co powiesz na mój wiek?
Starzenie się nie wywołuje zaburzeń erekcji, ale problem ten jest bardziej rozpowszechniony u starszych mężczyzn. Około 4% stypendystów po 50. i prawie 17% po 60. nie jest w stanie uzyskać erekcji, zgodnie z National Institutes of Health. Dotyczy to około połowy mężczyzn w wieku powyżej siedemdziesięciu pięciu lat. erapie mogą również pomóc mężczyznom w każdym wieku.

Uważa się, że mężczyzna ma zaburzenia erekcji, jeśli regularnie ma trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem wystarczającej erekcji, aby móc uprawiać seks, lub jeśli przeszkadza to w innej aktywności seksualnej.
Większość mężczyzn od czasu do czasu doświadcza trudności z twardnieniem penisa lub utrzymaniem jędrności. Jednak zaburzenia erekcji (ED) są uważane za problem tylko wtedy, gdy zadowalająca sprawność seksualna była kilkakrotnie niemożliwa.

Od odkrycia, że ​​syldenafil, czyli Viagra, wpływał na erekcje prącia, większość ludzi zdała sobie sprawę, że ED jest uleczalnym stanem medycznym.

Mężczyźni, którzy mają problem ze sprawnością seksualną, mogą niechętnie rozmawiać z lekarzem, ponieważ może to być kłopotliwe.

Jednak zaburzenia erekcji są teraz dobrze znane i dostępne są różne metody leczenia.

Ten artykuł w Centrum wiedzy MNT zawiera przydatne informacje dla osób, które doświadczają tego problemu lub osób w ich pobliżu.

Szybkie fakty na temat zaburzeń erekcji:
Zaburzenia erekcji (ED) definiuje się jako utrzymujące się trudności w osiągnięciu i utrzymaniu erekcji wystarczającej do uprawiania seksu.
Przyczyny są zwykle medyczne, ale mogą być również psychiczne.
Przyczyny organiczne są zwykle wynikiem podstawowej choroby dotykającej naczynia krwionośne lub nerwy zasilające penisa.
Liczne leki na receptę, narkotyki, alkohol i palenie mogą powodować zaburzenia erekcji.

Przyczyny

Na normalne funkcje erekcji mogą mieć wpływ problemy z dowolnym z następujących systemów:

przepływ krwi
zaopatrzenie nerwów
hormony
Przyczyny fizyczne
człowiek zestresowany ed
Zaburzenia erekcji mogą powodować zawstydzenie.
Zawsze warto skonsultować się z lekarzem w sprawie utrzymujących się problemów z erekcją, ponieważ może to być spowodowane poważnym stanem medycznym.

Bez względu na to, czy przyczyna jest prosta, czy poważna, odpowiednia diagnoza może pomóc w rozwiązaniu podstawowych problemów medycznych i pomóc w rozwiązaniu problemów seksualnych.

Poniższa lista zawiera podsumowanie wielu najczęstszych fizycznych lub organicznych przyczyn zaburzeń erekcji:

choroba serca i zwężenie naczyń krwionośnych
cukrzyca
wysokie ciśnienie krwi
wysoki cholesterol
otyłość i zespół metaboliczny
Choroba Parkinsona
stwardnienie rozsiane
zaburzenia hormonalne, w tym choroby tarczycy i niedobór testosteronu
strukturalne lub anatomiczne zaburzenie prącia, takie jak choroba Peyroniego
palenie, alkoholizm i nadużywanie substancji, w tym używanie kokainy
leczenie chorób prostaty
powikłania chirurgiczne
urazy w okolicy miednicy lub rdzenia kręgowego
radioterapia w okolicy miednicy

Podsumowanie

Miażdżyca jest częstą przyczyną problemów z przepływem krwi. Miażdżyca powoduje zwężenie lub zatkanie tętnic prącia, uniemożliwiając przepływ krwi do penisa niezbędny do wytworzenia erekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *